Tere, mina olen Anneli.

 Olen siia kirjutama tulnud, sest tahaks jagada igapäevaseid muresid ja rõõme ja saada vastukaja ja teiste perspektiive. Tahaks aastate pärast lehe lahti lüüa ja vaadata, kuidas oli ja meenutada, mida tegin. Naerda elu keerkäikude üle, mis hetkes tunduvad liialt rusuvad, või vastupidi, tühised, kuid võivad tagantjärgi vaadates olla elumuutvad. 

Paar sellist hetke on mul juba elus olnud, kus näiteks juhuslikust kohtumisest talvises vanalinnas leidsin endale oma elu armastuse ja kuidas elu keerdkäigud meid on kokku kasvatanud. Keerulisest algusest on juba aaastaid aastaid möödas ja tänaseks päevaks on meil kahene väänik ja oleme Harju-keskmine perekond Mustakalt. Ja õnnelikud ja tänulikud. 

Aga olgugi, et niiviisi võiksin end ja oma pere kirjeldada suures plaanis, siis päevast päeva on ka meil tõuse ja mõõnu ja kadalippe mida läbida. Ma pigem siia oma minevikumemuaare maha ei jätaks, vaid prooviks rääkida igapäevaelu võlust ja valust otse ja nö laivis.

Ja nagu elu ikka, arvan ma, et hakkab tulema postitusi kus asjad on hästi ja mees armastab, laps käitub inimlikult ja tööl läheb edukalt, kui ka päevi kus elukaaslasega päevast nii väsinud, et ei jaksa otsagi vaadata, laps on terve bussitäie inimeste ees mulle oma ploomismuuti sukapükstesse määrinud ja õhtusöök kõrbeb põhja.  Hea meelega jagaks siin kõiki selliseid hetki teadmisega, et lugejad siin suhtuvad kirjutajasse ja ka teistesse lugejatesse heatahtlikult ja ka eriarvamused saavad väljendatud sõbralikult ja vaenuta.

Ma pole blogi pidanud pea 10 aastat, niiet palun vabandage mu toorus ja puisus, kuniks soone lahti kirjutan. Igasugune vastukaja ja küsimused on rohkem, kui teretulnud.

Parimat, 

Anneli

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Next Post

Minu lugu

N dets. 5 , 2019
Mõtlen, millest kirjutada päris esimene postitus. Kas laste sünnilugudest, esimesest aastast emana, kodusest elust või minu jaoks kõige raskemast teemast – depressioonist. Ma tunnen, et […]