Photo by Skitterphoto from Pexels

Kui ma polnud ema, siis ei mõistnud ma absoluutselt teisi emasid. Kui mõne tuttava või sugulase väikelaps vaatas televiisori ees multikaid mõtlesin peas, et minu laps küll niimoodi teleka ees passima ei hakka.. Ei saanud üldse aru, et sa ei ole halb ema kui lapse veidikeseks teleka ette jätad, et kiirelt ära tuua puud, pesta nõud või kartulid koorida, sest muidu laps ripub sinu küljes ja sa ei saa midagi teha ega tuua..

Vaatasin viltu poes nutvale lapsele, kelle ema ei ostnud talle seda väikest autot või kommipakki,vaid kurjustas lapsega öeldes, et ei saa, mõistmata, et ehk see ema käibki mitu korda nädalas üksi lapsega poes ja igakord laps tahab midagi osta, igakord laps nõuab midagi, igakord laps jookseb eest ära ja laseb end taga ajada, igakord laps nutab kui midagi ei saa, kui ta ei saa seda täiesti suvalist asja mis pole isegi temale mõeldud.

Ei mõistnud miks emad räägivad, et lapsed midagi ei söö ja annavad neile need piimaga helbed, et nad midagigi sööks. Mõtlesin, et see pole võimalik, et laps midagi süüa ei taha..aga see on täiesti võimalik.

Ei saanud aru neist ega paljusti muust.. nüüd saan ja igapäev aina enam.

Emad mõistkem üksteist rohkem, olgem toeks ja naeratage teistele emadele!

Ja kui Sa ei ole veel ema, siis mõista ka!:)

Maiu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Next Post

Nutisõltuvusest

L dets. 21 , 2019
Ma olen enda peal mitmeid inimkatseid teinud. Praegugi vaatan, et palju ma siis kanda korraga jõuan. Terve sügis on olnud üks tormijooks õnne suunas.. kus […]

Sarnased lood