Tere! Võib-olla ma olen sulle juba tuttav, võib-olla mitte. Kui ei, siis minu nimi on Kai-Riin ja olen 24 aastane noor ema ja abikaasa. Pärit olen Võrust, kuid poole oma elust olen elanud maal ning ausalt öeldes kibelen maale tagasi. Abikaasaga oleme koos olnud 3 aastat ning sellest aasta oleme olnud abielus. Meil on peagi 11 kuuseks saav poeg (kutsume teda H-ks).

Elu on ootamatute keerdkäikudega, sest veel kolm aastat tagasi ma ei osanud oodata, et olen täna jõudnud eluetappi, millest ma olen unistanud. Olla abielus kõige lahedama mehega, mul on laps & olen lõpetanud ülikooli lasteaiaõpetaja erialal. Lapse kõrvalt proovin edukalt läbida raamatupidamiskursused, võtta kaalust alla ning tegeleda oma hobidega – blogida, lugeda ja vahel harva ka pildistada. Kõlab justkui ideaalne, kuid paratamatult on meil kõigil oma mured ja rõõmud olenemata sellest kui ideaalne meie elu kõrvalseisjale tundub. Loodan, et saan jagada just Sinuga neid samu muresid ja rõõme ning jagada oma teadmisi ja kogemusi emadusest ja lasteaiaõpetaja ametist. Kõige rohkem aga loodan, et Sa oled heatahtlik, mõistva suhtumisega ning jagad samuti oma kogemusi ja ideid. Loome üheskoos ühe armsa emmede kogukonna, kus toetame üksteist nii halbadel kui ka parematel päevadel.

Kui Sul on mure ja soovid oma küsimustele vastuseid või soovid ehk kirjutada just meie külalislehele, siis võid alati kirjutada meilile momsquadblogi@gmail.com või võta ühendust meie blogi Instagramis @momsquad.ee.

Peatse kohtumiseni!

Kai-Riin

Pildistas Kristin Kaur

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Next Post

Mitmekesi kaisus

T mai 26 , 2020
Ei, see pole postitus kaisus magamisest. Nii palju ütlen, et ma pooldan kaisus magamist, kui kõik osapooled sellega rahul on 😀 Läksin jälle inspiratsiooni otsima […]