Külvi on ema kolmele imelisele lapsele, kes loob heaolu kõigile inimestele, kes on huvitatud eeterlike õlide maailmast. Ta kasutab õlisid nii endal kui lastel ja tema rohukapis on peaaegu ainult eeterlikud õlid. Ta on nagu väikene haldjas, kes aitab leevendada valu, ärevust, väsimust ja palju muud! Temaga saate tutvuda 5.mail kell 18:00!

Külvist tema enda sõnadega

Tere! Mina olen Külvi, heaoluhetkede looja! Loon neid endale ja Sinule, päriselus ja virtuaalmaailmas. Heaolunõustajana aitan naistel (läbi naise tegelikult tervel perel) saada oma tervise ja heaolu juhiks, valides abiliseks maailma puhtaimad eeterlikud õlid ja teised looduse kingitused.

Minu teemad

  • Looduslik heaolu – enda ja pere toetamine looduslike vahenditega, mürkainete vaba elu.
  • Meelerahu – kergus ja rõõm igapäevaelus, et emadus ei oleks pelgalt eksisteerimine.
  • Unistamine – emana ettevõtjaks, naiste toetamine ettevõtluses.

Minu lugu

Kuidas ma siia jõudsin?

Ma olen õnnelik inimene. Olen alati uskunud, et elu hoiab mind ja mul läheb hästi. Sattusin õppima heas koolis, mu õppeedukus oli hea. Õppisin populaarset eriala ülikoolis ja õppisin mitmel pool välismaal. Sain kohe peale ülikooli häid töökohti, praktiliselt iga koht, kuhu kandideerisin oli minu. Ma armusin oma abikaasasse esimesest silmapilgust 14 aastat tagasi. Kohtusime, kui meid mõlemaid tõsteti korraga bussist jänestena maha, kui see ei ole õnn, siis mis veel?

Hetkest, mil otsustasime koos pere luua, läks elu huvitavaks. Esimese lapse ootust oodates sai selgeks, et kõik siin elus ei allu meie tahtele.Teekond kolme lapse emaks ja (täna veel) mikroettevõtjaks ning väikeinvestoriks on olnud justkui ameerika mäed. Minu kogemust kirjeldavad järgmised märksõnad: väga oodatud emadus ja sünnitusjärgne depressioon, täielikult emadusse uppumine ja enda taasleidmine, ettevõtluse pisik ja julguse leidmine järgneda oma kirele. Olen veendunud, et emadus on paljude naiste jaoks katalüsaator, mis kiirendab enesearengut. Minu lapsed on mu suurimad õpetajad, päriselt.

Usun kindlalt, et õnne ei pea otsima, vaid seda saab igaüks ise luua – valik on Sinu! Selleks ei ole ühte valemit ega ainuõiget lahendust. Iga päev, iga hetk, saad sa valida iseennast ja enda heaolu. Tehes võimalikult sagedasti endale parimaid valikuid, tehes vigu, andestades, õppides ja uuesti proovides.  Enda eest hoolitsemine ei ole isekas, vastupidi – vaid enda eest tõeliselt hästi hoolitsedes saad sa maailmaga oma andeid jagada naisena, emana, professionaalina!

Sel kevadel tajusin eriti tugevalt vajadust toetada naiste (ka iseenda!) emotsionaalset tasakaalu ja vaimset tervist ning tulin välja virtuaalsel retriidiga “Heaoluhetked iseendale”, millel saad osaleda just seal, kus sa parasjagu oled. Minu loodud retriidil on tänaseks osalenud juba üle 40 naise ja ema, kellele on need lühikesed hingetõmbepausid andnud võimaluse katkestada stressitsükkel ja luua ruumi, et selgema pea ja rahulikuma meelega elus edasi minna.

Kui oled valmis kogema rohkem kergust ja rõõmu, siis võta minuga ühendust! Leiad mind Facebookist ja Instagramist või kuskil looduses uitamas.

Ürituse info

Registreerimine on avatud leheküljel: https://fienta.com/et/naisteltnaistele

Facebooki ürituse lehekülg on siin: https://www.facebook.com/events/303927574422622

Loosime ka välja uhkeid auhindu! Katre Kulboki enesearmastuse challenge‘l saab üks õnnelik võitja tasuta osaleda! Naked Labeli poolt on ka lausa kingisadu! Lisaks anname ka omalt poolt kingitusi ja näpunäiteid! 🙂

Kohtumiseni!

K 5.05 kell 18:00, N 6.05 kell 18:00, R 7.05 kell 18:00 ja L 8.05 kell 15:00!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Next Post

3+1 vestlusõhtut: KATRIN

T apr. 27 , 2021
Katrin ja mina oleme üsna sarnaseid tundeid tundnud ja mul on nii hea meel, et ma saan temaga koostööd teha. Ta on uskumatu rööprähkleja, kes […]

Sarnased lood