Minuga olete te juba tuttavad, aga kirjutan teile siiski põgusalt, miks ma seda üritust koos nende imeliste naistega vean ja milliseid teemasid kajastan vestlusõhtutel 6.mail kell 18:00 koos Katriniga. Olen naine, abikaasa, ema – just sellises järjekorras, kes on unistajast ülemõtleja. Usun siiralt headuse maagiasse – kõik, mis sa teed, tuleb ringiga tagasi.  Imeline näide on siin see vestlusõhtute sari, sest see tekkis just headuse pinnalt.

Minu teemad

  • Keeruline lapsepõlv: armastuse, toetuse puudumine, alkoholism, vaimne vägivald, isa poolt hülgamine.
  • Vaimne tervis: Depressioon/sünnitusjärgne depressioon, ärevus- ja paanikahood, raskused igapäevaeluga toime tulekul, suitsiid, abi otsimine.
  • Enesearmastus: minevikuga leppimine, edasi liikumine, andestamine, iseenda aktsepteerimine, soovitused.

Minu lugu

Ma olen naine, kes pikka aega ei uskunud endasse. Panin kõik inimesed endast ettepoole, püüdsin olla kõigile meele järele, et mitte haiget saada. Ma ei pööranud tähelepanu endale ja ei tegelenud oma lapsepõlvest saadud haavadega. Tunnen, et ma olen läbi elanud mitu elu. Lapsena tundsin, et ei sobi kuskile, sest ma olin väike täiskasvanu, kes hoolitses oma ema ja õe eest. Tundsin, et minul lasub vastutus hoida enda ümber teisi inimesi õnnelikuna. Täna ma tean, miks ma nii tundsin ja olen lasknud minevikul minna. Oma käitumis- ja mõtlemismustritega pean siiski tegelema, aga elu ongi selline – on tõusud ja mõõnad. Tänaseks oskan toime tulla nende mõtete ning mälestustega. Pea 6 aastat tagasi emaks saades ei olnud see aga nii lihtne ja võin öelda, et alles nüüd olen leidnud endas taas tasakaalu ja harmoonia. Tunnistada endale, et sul on abi vaja on raske. Olin püüdnud kõigest väest end koos hoida, surudes kõik keerulised emotsioonid ja tunded sügavale enda sisse. Alates sellest päevast, mil tunnistasin endale, et olen katki ja pean paranemisega tegelema, leidsin endas jõu kildhaaval end kokku lappida ja abi otsida. Ma usun, et ma oleksin jõudnud siia palju varem, kui oleksin saanud tuge teistelt naistelt, kes on seda tundnud või läbi elanud. Minu suurimaks sooviks on olla see naine, kellest mina tol ajal puudust tundsin. 

Ürituse info

Registreerimine on avatud leheküljel: https://fienta.com/et/naisteltnaistele

Facebooki ürituse lehekülg on siin: https://www.facebook.com/events/303927574422622

Loosime ka välja uhkeid auhindu! Katre Kulboki enesearmastuse challenge‘l saab üks õnnelik võitja tasuta osaleda! Naked Labeli poolt on ka lausa kingisadu! Lisaks anname ka omalt poolt kingitusi ja näpunäiteid! 🙂

Kohtumiseni!

K 5.05 kell 18:00, N 6.05 kell 18:00, R 7.05 kell 18:00 ja L 8.05 kell 15:00!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Next Post

3+1 vestlusõhtut: MARI

N apr. 29 , 2021
Mari on naisena läbi elanud väga palju. Ta suurim soov oli saada emaks ja see teekond oli väga keeruline ja pikk. Ta rasestus tänu kehavälisele […]

Sarnased lood