Kirjutasin eelmise postituse kohtingu ideedest. Nüüd mõtlesin, et kirjutan selle #kohtinguväljakutse mõjust meie suhtele.

Päris põnev on vaadata, milliseid emotsioone ma tunnen ja kuidas mu mõtlemine on avardunud. Olgem ausad, me oleme abikaasaga olnud aastas ühe öö kahekesi ja kohtinguid kahekesi võib ühe käe sõrmedel kokku lugeda. Uskusin alati, et kui lapsed on suuremad, siis on meil rohkem aega ja energiat teineteise jaoks. Samas ei olnud ma naiivne ja teadsin, et nii päris ikka ei saa. Aga lihtsalt polnud energiat, suhe oli saanud oma rutiini, milleks oli õhtul diivanile vajumine ja koos filmide vaatamine. Ei osanud millestki rääkida, sest elu oli koguaeg üks ja sama. Teadsime mõlemad, et peame pingutama ja olime koos, kui lapsed oli lasteaias. Seda ei juhtunud tihti ja selle efekt oli lühiajaline. Ma usun, et paljud tunnevad end selles loos ära, sest lapsed võtavad palju energiat endale. Ja kui naine ise on enda emotsioonide ja vaimse tervise lõksus, siis ei ole naisel mehele midagi anda. Minu energia läks lastele, sest nendega olen ma koos rohkem, kui oma abikaasaga, mis kõlab üsna hirmutavalt.

Kohtingud

Me oleme nädal aega teinud seda väljakutset ja see on tekitanud hasardi. Mõtleme välja võimalusi, kuidas need kohtingud tehtud saaks ja oleme neid ka tõeliselt nautinud. Ilmselt naudiks veel rohkem, kui oleksime ainult kahekesi, aga need on tõesti toiminud. Ma mäletan nii hästi seda tunnet, kui vaatasime neljakesi päikeseloojangut ja kaisutasin oma meest. Kui hea tunde see tekitas. Ma tundsin end õnnelikuna ja kannan seda tunnet enda südames, et ka rasked ajad üle elada.

Ma tean, et rutiin muutub harjumuseks umbes kolme nädalaga ja kuna meil ei ole veel kõik kohtingud maha kriipsutatud, siis jätkame kohtingutega. Mul on väga raske mõelda kastist välja ja nende kohtingutega oli sama. Ma olin nii oma mullis sees, et ei osanud isegi ette kujutada, mida võiks abikaasaga koos teha. Kui ma tegin seda nimekirja, siis ei mõelnud ma endale, vaid teistele. Mul käib see ikka nii, et teistele oskan head nõu anda, aga endale mitte. Samas selle kirjapanek oli minu jaoks parim mõte, mis tegelikult tuli nii loomulikult. Mul on nüüd hea sealt noppida kohtinguid, kui pea on tühi. Kindlasti soovin ma, et need kõik oleks ühel päeval maha kriipsutatud, sest ma tean nüüd, et need kohtingud lisavad suhtele nii palju juurde.

Epp Kärsin jagas buduaaris nippe, kuidas luua edukas paarisuhe: Suhte alguses tuleb kohe ära rääkida raha- ja seksiteemad. Julgege väljendada oma soove partneriga. Olge oma sõnades laitmatud. Vähemalt kaks korda aastas tuleb teha suhteauditit. Partneriga võiksite päevas kallistada vähemalt 7 korda.

Mõnusaid kohtinguid, suudlusi ja kallistusi!
Mariann

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Next Post

"Perekonna varjatud saladused" Tiiu Bolzmann

L aug. 14 , 2021
Lapsepõlv “Kõik lapsed on head.. ja nende vanemad samuti.” Bert Hellinger Laps, kes sünnib, muutub perekonna osaks. Pole vahet kas laps on oodatud või mitte. […]